Transfer Hizmetinde Ultra Lüks Konfor

TransferLazim.Com

Transfer Hizmetinde Ultra Lüks Konfor

Ünlü Türk sinema komedyeni Şahan Gökbakar’ın Recep İvedik adlı film serisinde söylediği “Hava ya, yol yok birşey yok, ak git işte, ne sallıyorsun uçağı?” adlı repliğini pek çok insan bilir. Gökyüzünde elbette ki yol yoktur fakat hava boşlukları nedeniyle bazen uçaklar sarsıntı yaşayabilir. Bu cümlede bizi etkileyen en önemli faktör ise karayollarında araçların sallanmasından ve rahatsız etmesinden dem vurulmasıdır. Bu sözde yalan yoktur fakat Transfer Lazım şirket yetkilileri için oldukça rahatsız edici bir durum var. Neden mi?

Transfer Lazım yolcularının en büyük mutluluğu konfor ve hesaplı ücretlerdir. Gökyüzünde olan konforu yeryüzünde karayollarında yarışmak istediğimiz için araçlarımızın tamamı VİP ve bakımlıdır. Hiçbir kasis, viraj, tümsek, çukur yolcularımızı rahatsız etmez. Süspansiyonları kuvvetlendirilmiş arabalarımızda yol yorgunluğunu atmak için uykuya dahi dalabilirsiniz.

ankara havaalanı transferBu kadar konfor Ankara Transfer hizmetleri sağlayan hiçbir firmada bulunmazken yalnızca Transfer Lazım yetkililerinin sizler için dizayn ettiği araçlarda bulunmaktadır. Böylesine konforlu araçlarda imkansızı başararak sizler için çok cüzzi ve hesaplı ücretleri talep ediyoruz. Ankara havalimanı transfer hizmetlerinde Transfer Lazım kullanmayarak pişman olan pek çok insan taksilere sadece havalimanından çıkış için dahi açılış ücreti olarak 50 TL gibi rakamlar ödemektedirler. Oysa Transfer Lazım şirketi kısa mesafelere toplamda sadece 70 TL, orta mesafelere ise 80 TL, uzun mesafelere ise 90 TL gibi bir rakam talep etmektedir. Bu mesafelerden kısa olan tarifemizin gittiği noktalarda taksiler en aşağı 120 TL – 130 TL civarında transferler gerçekleştirmektedir. Bunun haksız rekabet olduğunu söyleyerek yaptıkları şikayetlerde yetkili kurumlar lehimize karar çıkartarak faaliyetlerimize destek vermişlerdir.

İşimizi güvenle, sevgiyle, titizlikle gerçekleştiriyoruz. Hakkımızdan fazla olan rakamlarda gözümüz yok. Araç kiralarımızı yolcularımızdan almak zorunda değiliz. Ankara transfer hizmetlerimizi esnaf mantığı güderek dükkan kirasını çıkarmak için yolcularımıza yüklenmiyoruz. Bu sayede Ankara Havalimanı transfer hizmetlerinde bizi en zirveye taşıyan tüm Ankaralılara teşekkürü bir borç biliriz.

Her Ankaralının da söylediği gibi; Transfer Lazım’sa, Transfer Lazım.

Kâr odaklı değil, memnuniyet odaklı ilk şirket…

Leave a Reply