Şoförlü Gelin Arabası Kiralama

şoförlü gelin arabası kiralama

ŞOFÖRLÜ GELİN ARABASI KİRALAMA

Düğünler insanın hayatta en mutlu olduğu günlerdendir. Oldukça telaşlı olan bu günlerde siz de şoförlü olarak VIP araç kiralamak ister misiniz?

Transfer Lazım şirketi uzun dönemdir Ankara Havaalanı Transfer ve Esenboğa Havaalanı Transfer hizmetleri sebebiyle halk tarafından çok seviliyordu. Yoğun olarak artan talepler sonrasında ise bazı kararlar alarak farklı uygulamaları hayata geçirmeye karar verdi. Artık Transfer Lazım şirketinden kolaylık şoförlü araç kiralayabilirsiniz.

  • Araçlar nasıl?

Araçların tamamı yüksek model Avrupa sınıftır. Tamamının ağır bakımları zamanından önce yapılmaktadır. Bu sayede en mutlu gününüzün ortasında herhangi bir arıza sebebiyle yolda kalmanıza imkan yoktur. Şoförlerimiz psiko-teknik eğitimlerini almış, uzun yıllardır deneyimli olarak bu işi yapan kişilerden oluşmuştur.

  • Güvenlik ve Konfor ne durumda?

Araçların güvenlikleri son derece üst seviyede tutulmaktadır. İçerisinde gönlünüz rahat şekilde seyahat edebilirsiniz. Tüm bakımları zamanında yapıldığı için gereksiz olan herhangi bir sarsıntıyı hissetmenize olanak yoktur. Konfor seviyeleriniz her zaman için üst sıralarda olacaktır. Bundan dolayı en mutlu düğün gününüz içerisinde mutlu şekilde seyahat edebileceksiniz. Önemli olan damat ve gelinin her zaman için yüzünün gülmesi.

  • Fiyatlar nasıl?

Fiyatlar durumlara göre değişkenlik gösterebilir. Her düğün içerisinde konvoy ve gezi olmayacağı için sabit bir tarife Transfer Lazım yetkilileri tarafından belirlenmedi. Fiyat teklifi almak için sitemiz içerisinde bulunan iletişim kanallarından bize ulaşmanız gerekiyor. Müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde düğününüz hakkında tüm detayları vererek bir fiyat alabilirsiniz. Alacağınız fiyatların herhangi bir şekilde abartılmış olmasına imkan yoktur. Bunun teminatını iletişime geçmeden önce şu anda bizzat verebiliriz.

Ankara içerisinde sadece havaalanı transferleri yaparken bir anda oldukça yüksek bir kademeye atlayan ve her sektör içerisinde bulunmaya başlayan Transfer Lazım şirketinin müşteri memnuniyetinden sizde yararlanmak ister misiniz? Eğer düğün gününüzde yolun sıkıntısını ve derdini çekmek istemiyorsanız bizi de mutluluğunuza ortak edebilirsiniz. Gelin ve damat adayları için küçük sürprizlerimizin de bulunacağı bugünde bizleri yanınızda misafir ederseniz oldukça mutlu oluruz. Her Ankaralı’nın söylediği gibi; Transfer Lazım’sa, Transfer Lazım!