Şehir İçi Transfer

şehir içi transfer

ŞEHİR İÇİ TRANSFER HİZMETİ

Ankara Havaalanı Transfer ve Esenboğa Havaalanı Transfer hizmetlerine devam eden Transfer Lazım şirketi artık bambaşka bir boyut ile karşınıza çıkıyor. Ankara’nın iç dolaşımında taksilere ve farklı transfer şirketlerine ödenen fahiş fiyatlar, konforsuz araçlar yüzünden aldığımız şikayetler doğrultusunda şehir içi transfer hizmetlerimizi başlatıyoruz. Artık bu kalpazanlığa ve soyguna dur diyoruz.

Şehir içinde gitmek – dönmek istediğiniz tüm noktalara sizi belirli ücretler karşılığında taşıyoruz. Üstelik şöförlerimizin tamamının teknik eğitimlerden geçmiş olması, araçlarımızın tam zamanlı bakıma girmesi sebebile gönlünüz rahat olabilir. Ankara içerisinde yapacağınız tüm alışverişler için veya ziyaretler için bu lokasyonumuzu gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Her mesafenin ücreti farklı olabileceğinden ötürü fiyat politikası henüz belirlenmiş değil. Oldukça taze olan bu girişimimizi sizlerin isteği üzerine başlattığımızı belirtmekten mutluluk duyuyoruz.

Şehir içi transfer hizmetlerimizi Ankara Vip Transfer hizmetlerimizle birleştirerek konforu çok daha üst düzeylere taşıyabileceğinizi bildirmekten de ayrıca mutluluk duyuyoruz. Peki şehir için transfer hizmetlerimizi kullanan ilk kişiler neler söyledi? Yaptığımız anket ve yönelttiğimiz sorulara aldığımız ilk cevapları sizlerle paylaşmanın mutluluğu içerisindeyiz.

  • Özge Hanım | 26 Yaşında – Öğrenci

Havaalanı transfer hizmetlerinde gönül rahatlığı ile Transfer Lazım’ı kullanıyordum. Fakat şehir içinde neden transfer yapılmadığını merak ediyordum. Çünkü gerçekten taksiler ve diğer transfer firmaları insanları bunaltmış durumda. Öneri olarakta transferlazim.com ’a mesaj göndermiştim. Kendilerine bu girişim için çok teşekkür ediyorum.

  • Ercan Bey | 47 Yaşında – Öğretmen

Gerçekten bu uygulamanın başlamasına çok sevindim. Daha önce müşteriniz olduğum için telefonuma bildirim geldi ve heyecanımı anlatamam. Çünkü sabahları her gün taksi kullanmak zorunda kalmak ve gereksiz taksi şöförü muhabbetleri dinlemekten sıkılmıştım. Transfer Lazım’ın yetkililerine bu başarılı girişim için teşekkür ediyorum. İlk defa şehir içi transfer hizmeti aldım fakat uzun dönem kullanacağım gibi gözüküyor.

Transfer Lazım’sa, Transfer Lazım diyerek bizlere sloganımızı Ankara halkı oluşturdu. Yenilenen misyonumuz ve vizyonumuzla yolumuza devam ederken siz değerli yolcularımızın taleplerini dikkate alıyoruz. Bu şekilde yolumuza devam ediyoruz. Yolumuz uzun, desteğimiz sağlam, güvenimiz tam.