İletişim

Transfer Lazımsa “Transfer Lazım”

Transfer hizmetlerinde bir numaraya taşıdığınız Transfer Lazım şirketi olarak neden bu kadar tercih sebebi olduğumuzu açıklamak amacıyla yolcularımıza bazı sorular sorduk ve cevaplarını sizler için derledik. Eğer daha önce hiç Transfer Lazım şirketi ile yolculuk yapmadıysanız insanların neden Ankara havalimanı transferlerinde bizi bu kadar tercih ettiğini anlayabilirsiniz.

  • Ece Hanım | 4. Kez Bizimle Seyahat Ediyor…

Benim için Ankara içerisinde en kolay ulaşım yolu transfer hizmetleri. Sizin şirketinizi tercih etmeden önce taksilere oldukça yüksek miktarlarda para veriyordum. Daha sonrasında farklı transfer firmalarını denemek istedim fakat araçları oldukça rahatsız ve şöförleri çok kaba insanlardı. Transfer Lazım şirketi acil durumlarda bile araç göndermesi ve araçların temiz olması, çalışanların oldukça güler yüzlü ve kültürlü insanlar olması dolayısıyla sizleri tercih ediyorum kısacası.

  • Mert Bey | 2. Kez Bizimle Seyahat Ediyor…

Daha önce yapmış olduğum yolculuk çok keyifliydi. Araç şöförü olan insanlar olsun, aracın konforu olsun çok iyiydi. Diğer şöförler ve taksiciler gibi trafikte kimse ile kavga yok, riskli hareketler yok. Herşey kanuna ve kurallara uygun. Müziğimi dinleyip keyfime bakmıştım. Sizi ikinci kez tercih ediyorum ve Ankara Havaalanı Transferlerimde bundan sonra sanırım hep beraber olacağız.

  • Sena Hanım | 7. Kez Bizimle Seyahat Ediyor…

Artık Ankara’da hiçbir taksiye ihtiyaç duymuyorum. İşim gereği çok sık gelip dönmem gerekiyor, artık müşteri temsilcileriniz bile Sena Hanım buyrun diyerek telefonumu açıyorlar. Müşterilerinizi bile bu kadar tanıyor olmanız oldukça hoş. Bu yüzden Ankara havaalanı transferlerinde uzun dönemler birlikte olacağız gibime geliyor.

  • Özkan Bey | 5. Kez Bizimle Seyahat Ediyor…

Ankara havaalanı transferlerimde gözüm kapalı şekilde güvenebileceğim bir firmasınız. Uçağa geç kalacağım telaşı yaşamıyorum. Bu yüzden sık şekilde sizi tercih ediyorum.

  • Merve Hanım | 18. Kez Bizimle Seyahat Ediyor…

Ben ne diyeyim bilmiyorum, zaten aile gibi olduk. Herkese Transfer Lazım’ı tavsiye ederim. En son yolculuğumda ücretsiz seyahat süprizi beni çok sevindirmişti. Bunun gibi küçük süprizlerin daha çok yapılacağından eminim. Ayrıca Mert Bey’in hoş sohbeti sayesinde yolumuz ne kadar uzun olursa olsun çok kısaymış gibi geliyor.

 

Eğer transfere ihtiyacınız varsa müşteri yorumlarımızı okumanız yeterlidir. Size bir telefon kadar uzağız.

0546 208 80 06 haneli numaradan bizlere ulaşabilirsiniz. Transfer Lazım’sa, Transfer Lazım..

 

ankara havaalanı transfer