Havaalanı Transfer Nasıl Gerçekleşiyor

Havaalanı Transfer Nasıl Gerçekleşiyor ?

Ankara Havaalanı Transferleri Nasıl Gerçekleşiyor?

Ankara havaalanı son yılların İstanbul’dan sonra en çok kullanılan havaalanlarından birisi olma ünvanına sahiptir. Yıl içerisinde inen binlerce uçak ve bu uçaklardan inerek şehir içine gitmeye çalışan yüzbinlerce insan..

İşte bu durumun farkında olan Transfer Lazım şirketi kurucuları Ankara’ya yepyeni bir şirket kazandırdılar. Havaalanına inen yolcuların şehir içine transferleri yada uçaklarına yetişmek için özel bir araca ihtiyaç duyan kişilerin kurtarıcısı. İşte bu rol tam olarakta Transfer Lazım şirketi için biçilmiş kaftan. Yıllardır bu sektör içerisinde haksız ve usulsüz kazanç sağlayan insanlara bu mesleğin nasıl yapıldığı ile ilgili çözümler sunan şirket, uzun zamandır Ankara’da faaliyet gösteriyor.

Ankara havaalanı transferlerinde Transfer Lazım’ı bu kadar öne çıkaran anlayışı ise yenilikçilik ve modernlik. Bu durumdan kaynaklı olarak şirketin oldukça yoğun bir müşteri potansiyeli var. Yolculuklar boyunca yolcularına ikramlar sunan, tüm konforları için çaba harcayan şirket Ankara’da en çok memnuniyet duyulan ilk 10 firma arasında çoktan yerini aldı. Ankaralıların büyük çoğuluğu Ankara havaalanı transfer hizmetleri için sürekli olarak Transfer Lazım’ın telefonlarını meşgul ediyor. Öylesi zamanlar geliyor ki telefonlar hiç susmuyor ve rezervasyon bulmak zorlaşıyor. Bu durumun farkında olan şirket yetkilileri bünyelerine yeni araçlar ve yeni çalışma arkadaşları katarak bu problemin üstesinden gelmeye çalışıyorlar. Peki Transfer Lazım, Ankara içerisinde nasıl faaliyetlerde bulunuyor?

ankara-havaalanı-transferEğer acil olarak Ankara havaalanı transfer hizmetine ihtiyacınız varsa Transfer Lazım’ın telefon numaralarını tuşlayarak hızlı bir araca ihtiyacınız olduğunu söylüyorsunuz. Sizden adres bilgisi alındıktan sonra nerede olursanız olsun on beş dakika içerisinde bir araç sizi almaya geliyor ve sizi en hızlı şekilde havaalanına yetiştiriyor. Aynı şekilde havaalanına inen yolcularda bu durumdan faydalanabilmekte. Hastane, toplantı gibi ziyaretler için zamanınız çok az ise bu durumda Express Transfer hizmetleri sunan Transfer Lazım’ı kullanabilirsiniz. En hızlı araçlardan bir tanesi ile trafik kurallarına uyarak en kestirme yollardan ve trafiksiz yollardan sizi gideceğiniz yere ulaştırıyorlar. Oldukça pratik ve güzel bir yöntem. Ankaralıların pek çoğu bu hizmetten memnun.

Leave a Reply