Single Blog Title

This is a single blog caption

ANKARA’DA HANGİ FİRMA İLE TRANSFER YAPMAK DAHA İYİDİR ?

ANKARA’DA HANGİ FİRMA İLE TRANSFER YAPMAK DAHA İYİDİR ?

Son zamanlarda sıkça uçak ile seyahat yapmamdan dolayı gelen sorular artış gösterdi. Genellikle bana yöneltilen sorular şu şekilde;

  • Hangi uçak firması ile seyahat ediyorsunuz?
  • Havaalanlarında hangi transfer firmasını kullanıyorsunuz?
  • Taksi mi daha kârlı yoksa transfer şirketleri mi?
  • En çok Ankara’ya gidip geliyorsunuz, tavsiye edeceğiniz bir firma var mı?

gibi pek çok soruyla gün içerisinde karşılaşıyorum. Bende sizler için bir yazı hazırlamaya ve sorularınıza cevap vermeye karar verdim.

Öncelikle bahsetmem gerekirse Türk Hava Yolları’nı ve Pegasus’u uçuşlarım için tercih ediyorum. Hem uçakları kaliteli hemde servisleri oldukça güzel. Hosteslerin olumlu ve güleryüzlü davranışları kendimi iyi hissetmeme yardımcı oluyor. Zaten yolculuk için en önemli olan şeyler; güvenlik, hizmet ve samimiyettir. En azından benim için bu şekilde.

Havaalanlarında pek çok transfer firması kullanıyorum. Gittiğim şehirlerde en iyi transfer firmasını kullanmaya gayret gösteriyorum. Elbette ki bunlardan bazıları oldukça güzel ve iyi. Taksi mi yoksa Transfer firmaları mı konusunda ise kesinlikle sizlere transfer firmalarını önerebilirim. Taksiler her şehirde hem oldukça yüksek ücret istiyorlar hemde konforları oldukça kötü. Kaba ve argo konuşan insanlarla muhattap olmak keyifli geçen uçak yolculuğundan sonra kendimi jettlag yaşıyor gibi hissetmeme sebep oluyor. Uçakta yaşadığım kalite ve konfor – takside yaşadığım sorunlar ve sıkıntı. Ben bunu yaşamamak için transfer firmalarını tercih ediyorum.

ankara havaalanı transferAnkara havaalanı transfer firmaları arasında ise en sevdiğim firma Transfer Lazım. Ankara shuttle hizmetleri için vazgeçilmez bir şirket olduğunu söyleyebilirim. Uçakta yaşadığım konforu ve kaliteyi Ankara transferlerimde de yaşamak için mutlaka Transfer Lazım şirketini kullanıyorum. Oldukça samimi ve güleryüzlü olmaları sebebiyle eğer uçuşunuzu Ankara üzerine yapacaksanız sizlere gözüm kapalı şekilde Ankara havaalanı transferleriniz için Transfer Lazım’ı tavsiye edebilirim. Üstelik Ankara Vip Transfer sezonunu da açmış bulunmaktalar. Bundan dolayı da buradan sizler aracılığı ile kendilerine teşekkür etmek istiyorum. Yenilikçi, modern ve işini kaliteli yapan herkese saygım sonsuzdur.

Leave a Reply