Ankara Havalimanı Transfer Yolcularının Yorumları

Ankara Havaalanı Transfer

Ankara Havalimanı Transfer Yolcularının Yorumları

ankara havaalanı transferAnkara içerisinde havaalanına ulaşmak oldukça zordur. Bunu tüm Ankaralılar bilir. Özellikle sabah ve akşam saatlerinde yoğun olan trafik yüzünden işlerine dahi geç kalan insanların havaalanlarına yetişmesi çok zor. Bunun için Ankara’da çok farklı çeşitte hizmet veren çok fazla sayıda transfer şirketi var. Bunun bilininde olarak Ankara havalimanı transferlerini sürekli kullanan kişilere hangi firmaları neden tercih ettiklerini soran bir anket hazırladık. Bu anket içerisinden bazı yorumları sizlerle paylaşmak istedik. İşte anket sonuçlarına göre en dikkat çeken bazı yorumlar şu şekilde;

  • Sinem Hanım / 29 Yaşında – Gazeteci

Çok yoğun şekilde başkente gelmemiz ve İstanbul’a dönmemiz gerekiyor. Kanalımızın bize tahsis ettiği araçlar genellikle olur fakat yoğun olduğumuz akşamlarda taksi kullanmamızı istiyorlar. Habere yetişmek bizim için çok önemli. Havalimanına inip ilçelere gitmek çok zor ve taksiler oldukça kaba davranıyor. Bunun için Ankara havalimanı transfer hizmeti sunann Transfer Lazım şirketini kullanıyorum, oldukça da memnunum.

  • Erkan Bey / 22 Yaşında – Öğrenci

Çok sık olmasa da ayda bir kez en az ailemi görmek için Samsun’a gitmem gerekiyor. Ankaralıların çoğu trafiğin ne kadar yoğun olduğunu bilirler. Hele ki akşam saatlerinde. Okulumla ilgilendiğim için ancak akşam saatlerine uçak bileti alabiliyorum ve taksiciler dolandıra dolandıra götürüyorlar. Fakat Ankara havalimanı transfer hizmetleri sunan Transfer Lazım’ın Express Hizmetini kullandığımda ek bir ücret ödemiyorum. Oldukça kaliteli bir firma.

  • Burcu Hanım / 47 Yaşında – Emekli

Kızım İstanbul’da yaşıyor. Torunlarımı çok özlüyorum. En az ayda bir kez gitmek ve onları görmek istiyorum. Taksicilerle ve trafikle uğraşmak istemediğim için Transfer Lazım’ın express hizmetini kullanıyorum. Sağolsunlar çok iyi insanlar. Herkese tavsiye ederim.

Pek çok Ankaralı, Transfer Lazım şirketinin konforundan, kalitesinden ve güvenliğinden memnun şekilde Ankara havalimanı transferlerinde kullanmaya devam ediyor. Eğer sizlerde bu eşsiz müşteri deneyimini yaşamak istiyorsanız sitemiz içerisinde bulunan telefon numaralarından bizi arayarak rezervasyon yaptırabilir veya express hizmetlerimizden çok küçük bir miktar karşılığında faydalanabilirsiniz.

Ankaralılar ne demiş? Transfer Lazım’sa, Transfer Lazım..

Leave a Reply