Single Blog Title

This is a single blog caption

Ankara Havaalanı Transferi’nde VIP Hizmetler

Ankara Havaalanı Transferi’nde VİP Hizmetler

Pek çok insan şık ve güzel bir araçta yolculuk etmek ister. Özel aracınız olmadığı durumlarda mecburi olarak kullanmak zorunda olduğunuz taksiler ise yakıttan ve kaza gibi durumlarda parçalardan kâr etmek için ekonomik ve ucuz arabalardan seçilir. Süspansiyon gibi özellikleri oldukça zayıf olan bu arabalarda seyahat etmek konforsuz olduğu kadarda güvensizdir. Fakat Ankara içerisinde hizmet vermeye başlayan ve kısa sürede Ankara halkı tarafından çok sevilen hatta Ankara’da müşteri memnuniyeti en yüksek ilk 10 firma içerisine giren Transfer Lazım şirketinden bahsetmek gerek.

Ankara havaalanı transfer hizmetlerinde öncü olarak yepyeni bir ticaret anlayışı güdülen Transfer Lazım şirketinde yolcuların konforu ve lüks seyahati için VİP transfer araçları hazır bekliyor. Bu araçların büyük çoğunluğu Mercedes, Bmw, Wolswagen gibi Alman firmalarından tercih ediliyor. Fabrika çıkışlı stock halinde değil bunun tam aksine VİP hizmetleri için özel olarak hazırlatılmış durumda olan araçlara bindiğinizde kendinizi prens gibi hissetmeniz oldukça doğal. Tüm bu konforun bedeli ise Transfer Lazım şirketinde oldukça düşük olarak ayarlanmış şekilde. Kısa mesafeler için taksilerin aldığı ücretin çok daha minimum düzeyinde olan 70 TL, bu konfordan faydalanmanız için belirlenmiş fiyat. Orda mesafeli yolculuklar için ise 80 TL belirtilmiş. Taksilerin tahmini olarak 150 TL, 160 TL gibi rakamlara gideceği mesafeler için ise belirlenmiş tutar sadece 90 TL.

ankara havaalanı transferAnkara transfer uzun yıllardır hiç bu kadar keyifli, konforlu ve rahat olmamıştı. Ayrıca şirket yetkilileri güven duygusunun insanlar için ne kadar önemli olduğunun farkında. Bundan dolayı araçlar ve şöförler anlık olarak takip merkezinden takip ediliyor. Şöförlerin tamamı psikoteknik eğitimi ve sertifikası almış kişiler. Bundan dolayı herhangi bir kaba ve aksi bir hareketle karşılaşmanız pek olası değil. Şirket böyle bir tutum yüzünden bugüne kadar hiçbir şikayet almamış. Bunun gururunu yaşayan şirket yetkilileri önümüzdeki günler içerisinde şirketin Ankara havaalanı transfer ihtiyaçlarını karşılamak için çok daha büyüyeceğini belirtiyorlar. Yakın zaman içerisinde çevre iller içinde aynı uygulamanın başlayıp başlamayacağı merak konusu.

 

Leave a Reply