Ankara Havaalanı'nda Express Hizmetler

TransferLazim.Com

Ankara Havaalanı Transferi’nde Express Hizmetler

Ankara Havaalanı Transferleri’nde Express Hizmetler

Ankara oldukça yoğun ve kalabalık bir il. Bu durumdan dolayı çoğu zaman uçak seferlerinde insanlar yetişmekte zorlanıyor. Özellikle akşam saatlerinde, trafiğin yoğun olduğu saatlerde yüzlerce lira değerinde olan uçak biletlerinin yanmasına sebep olan bu durum karşısında Ankaralı birkaç girişimci yepyeni bir projeye imza attı. Transfer Lazım isminde kurulan bu şirketin Ankara Havaalanı Transfer hizmetlerinde getirdiği yenilikçi bir hizmet anlayışı var. İşte bunlardan bir tanesi Experss Hizmetler.

  • Peki Express Hizmetler nedir?

Ankara içerisinde oldukça yoğun olan trafik saatlerinde taksilerin pek çoğu uzun olan yolları tercih ederler. Belki bu yollar sayesinde hızlıca havaalanına ulaşabilirsiniz fakat ödemeniz gereken tutar olması gerekenin neredeyse iki katıdır. İşte bu durumu farkeden Transfer Lazım yetkilileri express hizmetlere imza attılar.

Expressankara havaalanı transfer shuttle hizmetler sayesinde artık Ankara içerisinde havaalanına giderken tercih edilen farklı yollar yüzünden ek ücret ödemenize gerek kalmıyor. Yolcular hızlı bir şekilde havaalanına ulaşmaları gerektiğini şöföre beyan ederlerse bu durumda şöför alternatif olan yolları kullanmayı tercih ediyor. Fakat gidilen bu ek yolun ücreti yolculardan talep edilmiyor. Bunun için yolcunun biletinin saatine şöförün bakması gerekiyor. Bundan sonrası ise şöförün halletmesi gereken bir iş oluyor. Ankara havaalanı transfer hizmetlerinde gelen bu yenilik sonrası pek çok insan Transfer Lazım adlı şirketi kullanmaya başladı. Artık Ankara’da yaşanan uçak kaçırma olaylarının sonu neredeyse geldi diyebiliriz. Pek çok vatandaş kolaylıkla artık uçağına yetişiyor. Yapılan incelemeler sonucu son bir yıldır Ankara’da uçağını kaçıran vatadanşların oranı %25 civarında azalmış şekilde. Bunda Transfer Lazım adlı şirketin etkilerinin büyük olduğunu söyleyen insanlar ayrıca bu işlem için ek ücret alınmamasından oldukça memnun. Günlük hayatları içerisinde dahi taksilerden ziyade Transfer Lazım kullanılmak isteniyor.

Eğer sizlerde konforlu ve lüks şekilde ucuz fiyatlara Ankara havaalanı transferlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız mutlaka Transer Lazım’a ulaşın. Site içerisinde yer alan telefon numaralarını arayarak rezervasyon yaptırabilir, acil transferleriniz için express transfer hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Transfer Lazım’sa, Transfer Lazım.. Pek çok Ankaralı’nın dediği gibi..

Leave a Reply